1257588
Jonas Frisk
(Ruotsi, 1787-1849)
Spegel med konsolbord, jonas frisk (spegelfabrikör i stockholm 1805-1824). empire, 1800-talets början.

SPEGEL MED KONSOLBORD, Jonas Frisk (spegelfabrikör i Stockholm 1805-1824). Empire, 1800-talets början.

Fanerade med mahogny. Skuren dekor samt dekor av pastellage, bronserad. Bordet med marmorerad skiva. Spegeln 182 x 80, bordets bredd 94, djup 39, höjd 76 cm.
Spegel med rester av etikett.

Iänmukaista kulumaa. Kuivahalkeamia. Täydennetty.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
10 000
942
1 100
Lähtöhinta
8 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
8
26. syys 19:27
10 000 SEK
26. syys 19:27
9 800 SEK
8
26. syys 19:27
9 800 SEK
26. syys 19:27
9 600 SEK
8
26. syys 19:25
9 400 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia