Paul Allik

(Viro, 1946-2003)
Paul Allik
(Viro, 1946-2003)

PAUL ALLIK, olja på duk, signerad och daterad -90.

Vesimeloni, 50 x 59 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Vasarahinta
1 000
11 330
1 043
Lähtöhinta
400 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
27. syys 2020 19:00
1 000 EUR
27. syys 2020 19:00
980 EUR
27. syys 2020 19:00
960 EUR
27. syys 2020 19:00
940 EUR
27. syys 2020 18:59
920 EUR
27. syys 2020 18:59
900 EUR
27. syys 2020 18:59
770 EUR
27. syys 2020 18:59
750 EUR
27. syys 2020 18:59
730 EUR
27. syys 2020 18:58
710 EUR
27. syys 2020 18:58
690 EUR
27. syys 2020 18:58
670 EUR
27. syys 2020 18:58
650 EUR
27. syys 2020 18:57
640 EUR
27. syys 2020 18:57
620 EUR
27. syys 2020 18:57
600 EUR
27. syys 2020 18:56
580 EUR
27. syys 2020 18:56
560 EUR
27. syys 2020 18:55
460 EUR
27. syys 2020 18:53
440 EUR
27. syys 2020 18:53
430 EUR
27. syys 2020 18:53
370 EUR
27. syys 2020 18:53
350 EUR
27. syys 2020 18:32
270 EUR
27. syys 2020 11:22
250 EUR
19. syys 2020 8:29
150 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet