1269006
Fabian Lundqvist
(Ruotsi, 1913-1989)
Fabian lundqvist, olja på duk, signerad.

Fabian Lundqvist, olja på duk, signerad.

Landskap. 37x44 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Tietoa huutokaupasta
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
4 311
416
492
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
18. loka 19:10
4 311 SEK
18. loka 19:02
4 111 SEK
18. loka 19:02
4 100 SEK
18. loka 17:06
3 900 SEK
18. loka 17:06
3 700 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia