Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

KARL ASPLUND, Zorns graverade verk. Beskrivande katalog. I-II. Stockholm (A.-B. Bukowskis konsthandel) 1920-21.

2 volymer. Halvskinnband. Numrerad 42/325. Ur upplagan som trycktes på linnelump-papper.

Wear due to age and use.

Alkuperä - Provenienssi

Skånsk privatsamlare.

Lähtöhinta
4 000 SEK