1217893

Johanna Ehrnrooth

(Suomi, Syntymävuosi 1958)
Johanna ehrnrooth, "intimae".
Johanna ehrnrooth, "intimae".
Johanna ehrnrooth, "intimae".
Johanna ehrnrooth, "intimae".

Johanna Ehrnrooth, "Intimae"

Sign. -08. Pastelli, paperikoko 65x50 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
1 200 EUR