1316915

Josef Frank

(Itävalta, 1885-1967)
Josef frank,
Josef frank,
Josef frank,
Josef frank,
Josef frank,
Josef frank,

Josef Frank,

Height 73 cm

Kulumaa. Värinlähtöä. Tummumista.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

I samma familj sedan 1940-talet. Inköpt på Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
2 500 SEK