Silja Rantanen

(Suomi, Syntymävuosi 1955)
Silja Rantanen
(Suomi, Syntymävuosi 1955)

Silja Rantanen, "Incalmo".

A tergo sign. 2017. Öljy kankaalle, 84 x 84 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Anhava 9.2.-5.3. 2017

Tarjottu
2 400
27 048
2 504
Lähtöhinta
3 500 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
3. loka 2021 18:57
2 400 EUR
2. loka 2021 13:44
2 100 EUR
27. syys 2021 20:08
1 670 EUR
27. syys 2021 16:34
1 600 EUR
26. syys 2021 20:26
1 550 EUR
26. syys 2021 20:21
1 500 EUR
26. syys 2021 0:07
1 150 EUR
25. syys 2021 20:14
1 100 EUR
25. syys 2021 17:57
1 000 EUR
25. syys 2021 15:33
800 EUR
24. syys 2021 19:48
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet