Annuli Viherjuuri

(Suomi, Syntymävuosi 1984)
Annuli Viherjuuri
(Suomi, Syntymävuosi 1984)

Annuli Viherjuuri, "Eilinen".

A tergo sign. 2006. Öljy kankaalle 82 x 68 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galleria 4-Kuus, Helsinki.

Vasarahinta
2 250
25 020
2 374
Lähtöhinta
800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (37 tarjousta)
3. loka 2021 19:26
2 250 EUR
9
3. loka 2021 19:26
2 200 EUR
9
3. loka 2021 19:25
2 150 EUR
3. loka 2021 19:24
2 050 EUR
9
3. loka 2021 19:24
2 050 EUR
3. loka 2021 19:23
1 900 EUR
9
3. loka 2021 19:23
1 850 EUR
9
3. loka 2021 19:21
1 750 EUR
3. loka 2021 19:21
1 700 EUR
9
3. loka 2021 19:18
1 650 EUR
3. loka 2021 19:18
1 600 EUR
9
3. loka 2021 19:18
1 550 EUR
3. loka 2021 19:18
1 500 EUR
9
3. loka 2021 19:17
1 450 EUR
3. loka 2021 19:17
1 400 EUR
9
3. loka 2021 19:17
1 350 EUR
3. loka 2021 19:17
1 300 EUR
9
3. loka 2021 19:17
1 250 EUR
3. loka 2021 19:17
1 200 EUR
9
3. loka 2021 19:17
1 105 EUR
3. loka 2021 19:17
1 055 EUR
9
3. loka 2021 19:16
930 EUR
8
3. loka 2021 19:16
910 EUR
9
3. loka 2021 19:15
890 EUR
3. loka 2021 19:15
870 EUR
8
3. loka 2021 19:13
850 EUR
3. loka 2021 19:09
830 EUR
3. loka 2021 19:09
820 EUR
3. loka 2021 19:08
620 EUR
3. loka 2021 19:08
600 EUR
3. loka 2021 18:21
540 EUR
3. loka 2021 18:21
520 EUR
3. loka 2021 12:27
500 EUR
30. syys 2021 20:51
300 EUR
26. syys 2021 0:42
260 EUR
25. syys 2021 10:45
220 EUR
24. syys 2021 19:12
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet