Outi Pienimäki

(Suomi, Syntymävuosi 1959)
Outi Pienimäki
(Suomi, Syntymävuosi 1959)

Outi Pienimäki, "Tutkijan huone".

A tergo sign. -93. Öljy kankaalle 190 x 130 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
750
8 498
782
Lähtöhinta
1 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
3. loka 2021 17:54
750 EUR
2. loka 2021 15:50
720 EUR
25. syys 2021 15:30
700 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet