Anna Tuori

(Suomi, Syntymävuosi 1976)
Anna Tuori
(Suomi, Syntymävuosi 1976)

Anna Tuori, "Mute bird sitting on stone".

A tergo sign. 2016. Öljy levylle 30 x 40 x 4 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Pekilo, Mäntän Kuvataideviikot 2016.

Vasarahinta
1 990
22 427
2 077
Lähtöhinta
1 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (38 tarjousta)
14
3. loka 2021 18:38
1 990 EUR
13
3. loka 2021 18:36
1 940 EUR
14
3. loka 2021 18:35
1 890 EUR
15
3. loka 2021 18:33
1 840 EUR
13
3. loka 2021 18:30
1 790 EUR
15
3. loka 2021 18:30
1 740 EUR
14
3. loka 2021 18:29
1 690 EUR
15
3. loka 2021 18:29
1 640 EUR
14
3. loka 2021 18:29
1 590 EUR
12
3. loka 2021 18:29
1 550 EUR
12
3. loka 2021 18:27
1 540 EUR
10
3. loka 2021 18:27
1 490 EUR
12
3. loka 2021 18:27
1 450 EUR
12
3. loka 2021 18:24
1 440 EUR
13
3. loka 2021 18:13
1 300 EUR
3. loka 2021 18:13
1 250 EUR
12
3. loka 2021 18:09
1 200 EUR
3. loka 2021 17:25
1 110 EUR
10
3. loka 2021 17:22
1 060 EUR
30. syys 2021 18:05
1 010 EUR
30. syys 2021 17:02
990 EUR
30. syys 2021 14:37
970 EUR
11
30. syys 2021 14:07
950 EUR
30. syys 2021 7:08
901 EUR
10
29. syys 2021 22:27
881 EUR
29. syys 2021 9:14
861 EUR
28. syys 2021 9:39
841 EUR
27. syys 2021 18:47
821 EUR
9
27. syys 2021 17:42
801 EUR
8
27. syys 2021 15:10
781 EUR
27. syys 2021 13:46
360 EUR
27. syys 2021 12:18
340 EUR
27. syys 2021 9:41
320 EUR
25. syys 2021 13:13
300 EUR
25. syys 2021 9:15
277 EUR
25. syys 2021 9:10
257 EUR
25. syys 2021 9:03
35 EUR
24. syys 2021 11:30
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet