1349706

Katja Tukiainen

(Suomi, Syntymävuosi 1969)
Katja tukiainen, "alice ii".
Katja tukiainen, "alice ii".
Katja tukiainen, "alice ii".

Katja Tukiainen, "Alice II".

A tergo sign. 2009. Öljy kankaalle 60 x 60 cm.

Lievää krakeloitumista.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide (Perhevapaalla)
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Vasarahinta
2 200
22 903
2 495
Lähtöhinta
1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
8
3. loka 2021 18:56
2 200 EUR
3. loka 2021 18:55
2 100 EUR
8
3. loka 2021 18:53
2 000 EUR
3. loka 2021 18:53
1 950 EUR
3. loka 2021 18:50
1 900 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia