1334545

Airi Snellman-Hänninen

(Suomi, Syntymävuosi 1930)
Airi snellman-hänninen, alkuperäinen ryijyluonnos, sekatekniikka, sign. airi snellman- hänninen -59 ja leimasigneeraus.

Airi Snellman-Hänninen, alkuperäinen ryijyluonnos, sekatekniikka, sign. Airi Snellman- Hänninen -59 ja leimasigneeraus.

Kuvakoko 30 x 24 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V200
Alkuperä - Provenienssi

Airi Snellman-Hännisen ja Olavi Hännisen yksityiskokoelma.

Ota yhteyttä
Anna Rosenius
Helsinki
Anna Rosenius
Vastaava asiantuntija suomalainen design
+358 (0)40 1284 977

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
220
2 270
248
Lähtöhinta
600 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
31. loka 6:15
220 EUR
30. loka 11:03
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia