1331546

Joan Miró

(Espanja, 1893-1983)
Joan miró, "cap i cua".
Joan miró, "cap i cua".
Joan miró, "cap i cua".
Joan miró, "cap i cua".

Joan Miró, "Cap i cua".

Värilitografia, 1979, signeerattu lyijykynällä ja numeroitu 50/75. Paperikoko 98,7 x 72,5 cm, kuvakoko 84 x 61 cm (Arches).

Kellastunut. Taitos. Vähäisiä vaurioita.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Alkuperä - Provenienssi

Merkittävä suomalainen yksityiskokoelma.

Kirjallisuus

Mourlot 1182.

Ota yhteyttä
Alma Ahlroth
Helsinki
Alma Ahlroth
Avustava asiantuntija, taide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Vasarahinta
8 008
83 366
9 081
Lähtöhinta
2 500 - 3 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (37 tarjousta)
16. tammi 20:42
8 008 EUR
16. tammi 20:42
7 850 EUR
16. tammi 20:41
7 650 EUR
16. tammi 20:41
7 450 EUR
16. tammi 20:39
7 206 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia