Francis Holman

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1729-1784)
Francis Holman

Francis Holman, Laivoja merellä.

Sign. 1771. Öljy kankaalle 62,5 x 109 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Korjailuja. Likaa.

Lähtöhinta
2 500 - 3 500 EUR