Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Raoul Kurvitz

(Viro, Syntymävuosi 1961)
Raoul Kurvitz
(Viro, Syntymävuosi 1961)

Raoul Kurvitz, Nimetön.

Sign. -89. Akvarelli. Passepartout 47 x 35 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Yleisvaikutelma hyvä.

Lähtöhinta
250 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet