Timo Sarvimäki

(Suomi, Syntymävuosi 1948)
Timo Sarvimäki
(Suomi, Syntymävuosi 1948)

Timo Sarvimäki, väggskulptur, stengods, Designhuset, 1970-tal, signerad.

Dekor av man och kvinna samimönster i blått, grönt och brunt mot guld grund. Signerad Timo Sarvimäki. Höjg 42, bredd 24 cm.

Vähäisiä tahroja. Kolhu.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Ota yhteyttä
Sofie Lundberg
Tukholma
Sofie Lundberg
Arvioija
+46 (0) 73 918 04 69

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu