Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

Johan Knutson, Rannikkomaisema.

Sign. Öljy kankaalle 43 x 66,5 cm.

Iänmukaista kulumaa. Vähäisiä tahroja. Krakeloitunut.

Lähtöhinta
600 - 800 EUR