Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

Johan Knutson, Rannikkonäkymä.

Sign. Öljy kankaalle 49,5 x 83 cm.

Kellastunut. Paikoittaista krakelointia.

Lähtöhinta
800 - 1 000 EUR