155
192109

MOKKAKUPPEJA, 12 PARIA

Lähtöhinta
150 EUR
1 720 SEK
158 USD
Vasarahinta
100 EUR
MOKKAKUPPEJA, 12 PARIA

Riisiposliinia. Sign. F.H.Kj, Arabia.

Små skador.