373
183602

Antti Favén

(Suomi, 1882-1948)
Lähtöhinta
100 EUR
1 140 SEK
105 USD
Vasarahinta
100 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Antti Favén
(Suomi, 1882-1948)

"HOTEL KÄMP".

Sign. 3/5 1917. Piirros 15x13 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Stenman.

Muut tiedot

Vaiheet/Proveniens: Gösta Stenman.