499
190201

Sami Rinne

(Suomi, Syntymävuosi 1971)
Lähtöhinta
150 EUR
1 580 SEK
172 USD
Vasarahinta
100 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Sami Rinne
(Suomi, Syntymävuosi 1971)

"ROSA"

Sign. -98. Litografia 1/1, 68x48 cm.