502
190378

Yrjö Edelmann

(Ruotsi, 1941-2016)
Lähtöhinta
250 EUR
2 620 SEK
284 USD
Vasarahinta
280 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Yrjö Edelmann
(Ruotsi, 1941-2016)

"KELTAINEN PAKETOITU ABSTRAKTI MAALAUS I"

Sign. Litografia 50/75, 62x88 cm.

Muut tiedot

Tehty: 1982