504
190457

Kari Riipinen

(Suomi, Syntymävuosi 1952)
Lähtöhinta
150 EUR
1 570 SEK
170 USD
Vasarahinta
50 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Kari Riipinen
(Suomi, Syntymävuosi 1952)

"LONG-LIFE XII"

Sign. -90. Litografia 3/40, 78x54,5 cm.

Muut tiedot

Kiina-sarjasta.