183
188902

Yrjö Edelmann

(Ruotsi, 1941-2016)
Lähtöhinta
250 - 300 EUR
2 620 - 3 140 SEK
284 - 341 USD
Vasarahinta
350 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Yrjö Edelmann
(Ruotsi, 1941-2016)

"ABSOLUT CITRON"

Sign. Litografia, 80,5x60 cm.