Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
208
189501

Pablo Picasso

(Espanja, 1881-1973)
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
26 400 - 31 600 SEK
2 860 - 3 430 USD
Vasarahinta
2 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Pablo Picasso
(Espanja, 1881-1973)

"16.4. 1967"

Sign. Etsaus 18/50, 30x35 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Kaj Forsblom.

Kirjallisuus

Bloch II, s. 71, nro. 1454.