213
182768

Jasper Johns

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1930)
Lähtöhinta
2 600 - 3 200 EUR
27 100 - 33 400 SEK
2 940 - 3 620 USD
Vasarahinta
3 400 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Jasper Johns

"EVION"

"EVION".
Sign. -72. Värilitografia, 31/64, 107x71 cm.