221
189584

Theo Tobiasse

(Ranska, 1927-2012)
Lähtöhinta
700 - 1 000 EUR
7 380 - 10 500 SEK
801 - 1 140 USD
Vasarahinta
1 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Theo Tobiasse
(Ranska, 1927-2012)

"DANSE-PANTOMIME POUR FRUITS DE VELOURS ROUGE"

Sign. Litografia XI/XXV, 101x69 cm.