223
195267

Fernand Léger

(Ranska, 1881-1955)
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Vasarahinta
1 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Fernand Léger
(Ranska, 1881-1955)

NUORI MIES

Sign. -48. Litografia, H.C., 51x38 cm.