231
182827

Theo Tobiasse

(Ranska, 1927-2012)
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
4 180 - 5 220 SEK
452 - 566 USD
Vasarahinta
580 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Theo Tobiasse
(Ranska, 1927-2012)

"ENTRE MYRTE ET FLEUR DE CANNELLE".

Sign. Litografia, 128/200, 66x49 cm.