384
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Venäjän federaatio, 1818-1890)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 EUR
52 200 - 62 600 SEK
5 660 - 6 790 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Theodor Ilich Baikoff

TAISTELUKOHTAUS.

Sign. 1845. Öljy kankaalle 36x45 cm.

Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Suuriruhtinas Nikolai Nikolaevichin kokoelma.