Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
384
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Venäjän federaatio, 1818-1890)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 EUR
51 300 - 61 600 SEK
5 810 - 6 970 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Theodor Ilich Baikoff

TAISTELUKOHTAUS.

Sign. 1845. Öljy kankaalle 36x45 cm.

Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Suuriruhtinas Nikolai Nikolaevichin kokoelma.