384
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Venäjän federaatio, 1818-1890)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 EUR
57 400 - 68 800 SEK
5 230 - 6 280 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Theodor Ilich Baikoff

TAISTELUKOHTAUS.

Sign. 1845. Öljy kankaalle 36x45 cm.

Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Suuriruhtinas Nikolai Nikolaevichin kokoelma.