479
206632

Robert Wilhelm Ekman

(Suomi, 1808-1873)
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
17 000 - 20 400 SEK
1 570 - 1 880 USD
Vasarahinta
2 100 EUR
Robert Wilhelm Ekman
(Suomi, 1808-1873)

"PERHE LUKEMASSA PÖYTÄRUKOUSTA".

Sign. Olja på duk, 37x42 cm.

Muut tiedot

Tehty n. 1830 jälkeen. Araham van Dyck'in mukaan.