505
205466

Ferdinand von Wright

(Suomi, 1822-1906)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
45 300 - 56 700 SEK
4 170 - 5 220 USD
Vasarahinta
4 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Suomi, 1822-1906)

TALVIMAISEMA.

Sign. Öljy kankaalle, 14x19,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Omistajan isänisän äidinisä oli Magnus von Wright.