565
192648
Verner Thomé
(1878-1953)

ISOÄITI

Sign. 1912. Öljy kankaalle, 90,5x84,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

1 200 - 1 500 EUR

Vasarahinta:
4 200 EUR
Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Ota yhteyttä asiantuntijaan
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija - moderni- ja nykytaide, suomalainen taide, valokuvataide
+358 (0)400 46 45 76