565
192648

Verner Thomé

(Suomi, 1878-1953)
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
13 500 - 16 900 SEK
1 250 - 1 570 USD
Vasarahinta
4 200 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Verner Thomé
(Suomi, 1878-1953)

ISOÄITI

Sign. 1912. Öljy kankaalle, 90,5x84,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.