Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
565
192648

Verner Thomé

(Suomi, 1878-1953)
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
12 400 - 15 500 SEK
1 370 - 1 720 USD
Vasarahinta
4 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Verner Thomé
(Suomi, 1878-1953)

ISOÄITI

Sign. 1912. Öljy kankaalle, 90,5x84,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.