571
192204

Verner Thomé

(Suomi, 1878-1953)
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
4 180 - 5 220 SEK
452 - 566 USD
Vasarahinta
460 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Verner Thomé
(Suomi, 1878-1953)

TUNTURIMAISEMA.

Sign. 1911. Vesiväri, 48x55,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.