399
214708

GRAFIIKKASALKKU.

Lähtöhinta
400 EUR
4 590 SEK
419 USD
Vasarahinta
750 EUR
GRAFIIKKASALKKU.

12 taiteilijaa. Litografioita. Sign. Carolus Enckell, Mauri Favén, Jorma Hautala, Erkki Hervo, Reino Hietanen, Juhani Linnovaara, Sakari Marila, Jukka Mäkelä, Jarmo Mäkilä, Ulla Rantanen, Jaakko Sievänen, Jan Kenneth Weckman. Kansion koko 72x51 cm.