399
214708

GRAFIIKKASALKKU.

Lähtöhinta
400 EUR
4 220 SEK
458 USD
Vasarahinta
750 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
GRAFIIKKASALKKU.

12 taiteilijaa. Litografioita. Sign. Carolus Enckell, Mauri Favén, Jorma Hautala, Erkki Hervo, Reino Hietanen, Juhani Linnovaara, Sakari Marila, Jukka Mäkelä, Jarmo Mäkilä, Ulla Rantanen, Jaakko Sievänen, Jan Kenneth Weckman. Kansion koko 72x51 cm.