475
221364

Veikko Vionoja

(Suomi, 1909-2001)
Lähtöhinta
180 EUR
1 890 SEK
204 USD
Vasarahinta
260 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Veikko Vionoja
(Suomi, 1909-2001)

TYTTÖ.

Sign. -79. Litografia, 93/100, 51x35 cm.

Muut tiedot

Myydään Pieraccini Säätiön hyväksi.