533
224187

Woldemar Toppelius

(Suomi, 1858-1933)
Lähtöhinta
1 000 EUR
11 300 SEK
1 040 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Woldemar Toppelius
(Suomi, 1858-1933)

LAIVAT MERELLÄ.

Sign. Olja på duk, 42x63 cm.