550
224282

Georges Garcia Fons

(Espanja, Syntymävuosi 1928)
Lähtöhinta
150 EUR
1 570 SEK
170 USD
Vasarahinta
120 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Georges Garcia Fons
(Espanja, Syntymävuosi 1928)

ASETELMA KUKILLA JA HEDELMILLÄ.

Sign. Litografia, 128/175, 53,5x49,5 cm.