756
214993

Kerttu Nurminen

(Suomi, Syntymävuosi 1943)
Lähtöhinta
300 - 400 EUR
3 160 - 4 220 SEK
343 - 458 USD
Vasarahinta
300 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Kerttu Nurminen
(Suomi, Syntymävuosi 1943)

KULHO.

Pisara. Sign. K.N, Kokeilu, Nuutajärvi. Kirkasta ja vihreätä lasia ja valkoiset raidat. Pituus 20,5 cm.