93
183893

VIININJÄÄHDYTIN, PARI

Lähtöhinta
400 - 500 EUR
4 550 - 5 690 SEK
425 - 531 USD
Vasarahinta
Ei myyty
VIININJÄÄHDYTIN, PARI

Keramiikka. Tanska.
Sign. MA & S. Michael Andersen & Son, Bornholm Danmark. Korkeus 23 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

398. Barbro Nilsson, a carpet, 'Blåbär mörk', tapestry weave, ca 144 x 100 cm, signerad AB MMF BN.
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
Reilu varoitus
18 000

tarjouksesi
17 000

tarjouksesi
16 000

tarjouksesi
15 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
18 000 SEK