158
209626

Antonio Saura

(Espanja, 1930-1998)
Lähtöhinta
1 000 - 1 200 EUR
10 300 - 12 400 SEK
1 140 - 1 370 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Antonio Saura
(Espanja, 1930-1998)

"FIESTA".

Sign. Litografia, P.A. 70/99, 59,5x89 cm.