Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
65
229604

Ilkka Lammi

(Suomi, 1976-2000)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 EUR
209 000 - 314 000 SEK
22 700 - 34 100 USD
Vasarahinta
22 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ilkka Lammi
(Suomi, 1976-2000)

"KESÄAAMU".

Sign. -99. Öljy kankaalle, 107,5x160 cm.

Täydennyslista

Sign. -99.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.