346
230416

Fedor Petrovich Tchoumakoff

(Venäjän federaatio, 1823-1911)
Lähtöhinta
1 000 - 1 200 EUR
11 500 - 13 800 SEK
1 050 - 1 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Fedor Petrovich Tchoumakoff

FEDOR PETROVICH TCHOUMAKOFF, LAPSEN MUOTOKUVA, Sekatekniikka, sign.

26x20 cm.

Ei tutkittu ilman kehystä.

Alkuperä - Provenienssi

Lahja kenraali G. Salingrelle 1938