34
263450

Juhani Linnovaara

(Suomi, 1934-2022)
Lähtöhinta
700 - 800 EUR
7 930 - 9 060 SEK
730 - 835 USD
Vasarahinta
1 000 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Juhani Linnovaara
(Suomi, 1934-2022)

"CONEY ISLAND".

Sign. Litografia, 73/100, 49x70 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

122. Carl Richard Söderström, a sculpture/urn, own studio, Stockholm ca. 2010.
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
Tarjoushistoria
6 000

tarjouksesi
5 500

tarjouksesi
5 000

tarjouksesi
4 500

tarjouksesi
4 000

tarjouksesi
3 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
6 000 SEK