513
231002

Toini Muona

(Suomi, 1904-1987)
Lähtöhinta
1 500 - 1 700 EUR
15 700 - 17 800 SEK
1 700 - 1 930 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Toini Muona
(Suomi, 1904-1987)

KERAMIIKKAVATI.

Sign. TM. Vaalea craquelée-lasite. 1940-luku. Halk. 46 cm.